Ісландські нотатки. Частина 6. Фіорди

Ісландія, Мандрівки, Фото, Фіорди, Дьюпівогур, Вопнафордур

Цього дня нас чекала візитна картка Скандинавських країн - фіорди, а також один із найдовших переїздів за весь час подорожі. Про цей день буде мало тексту, але фото будуть говорити самі за себе...

Щоправда день почався не з них, а із заїзду до однієї з колишніх баз НАТО на півдні Ісландії. Сама база як база: радари, колючий дріт, але там ще був дуже мальовничий вид на гори. Власне з цього місця і починалось посічене фіордами південно-східне узбережжя Ісландії.

Якісь руїни в Ісландії

Колишня база НАТО в Ісландії

Квіточки

Ісландський ландшафт

Чорна лавова галька

По фіордах я навіть не знаю що розповідати, їх красою можна лише насолоджуватись.

Фіорди

Фіорди

Фіорди

Квіточки

Фіорди

Фіорди

Кілька годин подорожі цією місцевістю пролетіли миттю навіть незважаючи на те, що ми спинялись заради фожно кожні кількасот метрів. За деякий час ми опинились в містечку Дьюпівогур (Djúpivogur). Воно нічим особливим не примітне окрім музею каменів та кісток.

Музей каменів та кісток

В музеї живуть наглядач Віллі та його собака. Попавши в музей ми там зависли на пару годин у всілякого роду філософських розмовах з Віллі :) Він багато чого цікавого розповідав про камені, про людей, про собак, про Ісландію, тощо. Як будете в тих місцях - обов'язково завітайте і передавайте привіт від його перших відвідувачів з України :)

Фіорди

Фіорди

Фіорди

Фіорди

Фіорди

Фіорди

Фіорди

Фіорди

Фіорди

Фіорди

Фіорди

Фіорди

З Дьюпіворгура ми рванули на північ: до нашого кемпінгу було кілька годин їзди, а на годиннику була вже 10та вечора. Хоча, звісно, в Ісландії то не така вже проблема, бо захід сонця ми спостерігали за півгодини до півночі і виглядало то якось так.

Ісландія як вона є майже опівночі

До кемпінгу у місті Вопнафордур ми доїхали близько 2-ї ночі, коли вже потроху почало розвиднюватись (якщо це можна так назвати, адже повністю темно там не було жодного разу). Випивши бридкенького Ісландського пива ми лягли на короткий перепочинок перед довгим наступним днем.